Den dětí 1. 6. 2025 v Předboji

Den dětí obce Předboj

     Předpovědi počasí jsme před víkendem bedlivě sledovali. Sice jsme byli připraveni na různé varianty, ale doufali jsme, že nám počasí na neděli vyjde a nebudeme muset přistupovat k žádným alternativám. A bylo to tak!

     Celým bohatým programem nás provedl oblíbený moderátor rádia Kiss Radek Hrdina.

     Kromě tradičního plnění úkolů na stanovištích, které si pro děti připravila naše MŠ, si mohly děti v průběhu odpoledne užít nafukovací atrakce, nechat si namalovat obličej, nanést třpytivé tetování nebo nalakovat nehtíky. Na památku jste si všichni mohli nechat udělat         rychlokarikaturu nebo se vyfotit ve fotokoutku.

     Odměn bylo spousty. Za splnění jednotlivých stanovišť každý dostal igelitovou tašku s odměnou. A již tradicí se stala památeční placka s logem dětského dne.

     Velká nafukovací překážková dráha byla k dispozici úplně pro každého. V začátku programu se konal závod, kdy každý za proběhnutí dráhy dostal také odměnu, ať už v podobě hmotné ceny, sladkosti nebo Štěstíčka.

     Na hlavní ploše byl pro děti připraven animační program od Andělek. Paní Barbora Blehová si připravila blok plný písniček, tanečků a zábavy. Poté vystoupil klaun Brdík, který okouzlil svým uměním a radostí nejen děti, ale i dospěláky. Po hlavním programu ještě tvořil hračky z modelovacích balónků podle přání dětí a snažil se vyhovět všem, do posledního.

     Velký úspěch letos měli Jezdící koníci, na kterých si děti mohly zajezdit přímo v ulici Západní Stráň. Také beachvolejbalové hřiště bylo v obležení dětí. Myslivci si pro nás letos připravili střelbu ze vzduchovky na divočáka (papírového). A povedlo se, děti byly nadšené.

     Počasí bylo opravdu slunečné, a tak se stala ideálním zakončením programu návštěva hasičů z SDH Dolínek, kteří nám, jako každý rok, vyrobili zábavnou pěnu.

     Úplný závěr už patřil mladé talentované zpěvačce Anje Novákové, která letos dala i prostor pro píseň své sestře Julii Novákové.

     Kromě bohatého občerstvení, které jsme si mohli zakoupit, děti dostaly zdarma cukrovou vatu a zmrzlinu.

     Velké poděkování patří všem, kteří se od brzkých ranních hodin podíleli na přípravě celé akce. Vždy se zapojí několik desítek dobrovolníků, bez kterých by to vůbec nešlo. Zároveň i velké díky za nasazení zaměstnanců údržby a dobrovolníků při skončení akce, protože déšť a prudký vítr od západu přišel velmi rychle. Odnesla to jenom jedna plachta párty stanu, kterou jsme druhý den zdárně zalepili. Prostě díky všem, kteří v průběhu celého dne pomáhali.

     Mnohokrát děkujeme všem, kteří přispěli ať už hmotnými dary, nebo finanční částkou na zorganizování této oslavy. Velmi si vážeme toho, že díky vám, můžeme každý rok přinášet pro naše děti tak bohatý a různorodý program!

 

Vedení obce