Mini závody na odrážedlech

Dne 5. 5. 2010 proběhly na konci ulice Dlouhé mini závody na dětských odrážedlech, motorkách a koloběžkách.

Přihlásilo se celkem 16 dětí, které byly rozděleny do tří kategorií. V kategorii nejmladších účastníků se na prvních třech příčkách umístili Tomáš Daněk, Terezka Podracká a Janik Černý. V kategorii starších dětí Matouš Laube, Vojta Teska a Matt Lang. Ve třetí kategorii, těch nejstarších na koloběžkách a odrážedle, se umístili Mína Laňková, Sandra Novotná a Ondra Hodějovský. Ceny však byly připraveny pro všechny účastníky závodu. Děti jely ze všech sil a ostatní je mohutně povzbuzovali v cíli. Rodiče se taktéž aktivně zapojili a běželi před dětmi ukazujíc jim dráhu trati. I když nám počasí zpočátku moc nepřálo, nakonec se umoudřilo a závody proběhly bez dešťových kapek.