SKYSOFT CUP 2011 – první velký úspěch starších žáků

Dne 4. 9. 2011 se uskutečnil 1. ročník fotbalového turnaje starších žáků, jehož jsme se, za finanční pomoci hlavního sponzora, společnosti SKY-SOFT spol. s r.o., stali organizátory.
Na turnaj jsme pozvali 3 týmy: Sokol Obříství, Sokol Klíčany a Sokol Měšice. Hrálo se systémem každý s každým a posléze mužstva na 3. a 4. místě sehrála zápas o 3. místo a mužstva na 1. a 2. místě sehrála finále. Naše mužstvo v prvním utkání rozdrtilo Sokol Klíčany 6:0, ve druhém utkání jsme remizovali se Sokolem Měšice 1:1 a v posledním zápase základní skupiny jsme rozdrtili Sokol Obříství 5:0. Stali jsme se vítězi základní skupiny se skóre 12:1!!!
Ve finále jsme se střetli se Sokolem Měšice, který jsme porazili zcela přesvědčivě 4:0. A poté mohly nastat velké oslavy nádherného a jedinečného triumfu. Získali jsme nejen pohár za 1. místo v turnaji, ale jsme zároveň držiteli Putovního poháru turnaje na celý jeden rok. Nejlepším brankářem turnaje byl zaslouženě vyhlášen kapitán týmu Dominik Švihel, který za celý turnaj pustil pouze jeden gól.
Gratulujeme celému týmu, který podal skvělý výkon a od začátku turnaje nenechal nikoho na pochybách, kdo je v něm nejlepším týmem.
Po dohodě se společností SKY-SOFT spol. s r.o. máme zajištěny finanční prostředky na uspořádání II. ročníků v roce 2012, kdy bychom chtěli pozvat více týmů (dvě skupiny po čtyřech mužstvech) a turnaj hrát dva dny. Budeme však ještě potřebovat sehnat další peníze, jelikož uspořádání turnaje není v žádném případě levná záležitost.
-zdesvi-