Poděkování MŠ Předboj za báječnou školku v přírodě z jiného pohledu

O zveřejnění další odezvy týkající se (nejen) školky v přírodě nás požádala další z maminek. Upozorňujeme ale, že se jedná o názor rodičů, nikoli redakce či vedení obce.

Děkuji za Váš článek.   

Jsem velmi potěšena, že Školka v přírodě byla tak báječná.

Skutečně lituji, že můj syn se nemohl zůčastnit, i já se od února těšila na “týden klidu”. Bohužel po incidentu v polovině června, kdy dítě opustilo MŠ Předboj bez vědomí učitelky, jsem po dlouhém rozvážování tento výlet musela zrušit. 

Musím se přižnat, že jsem malinko překvapena, jak  “děti doma nadšeně vyprávěly, jak si pobyt užijí, s kým budou ubytovány na pokoji a DOKONCE jaké nové zážitky si z pobytu přivezou”?, a to již od května. Se svým synem rozprávíme denně u večeře, probíráme, co dělal ve školce, co měl na oběd,…., ale nikdy jsem ho o školce v přírodě vyprávět neslyšela. Tedy dokud jsem ho na ni nezačala sama připravovat začátkem června

Jsem ráda, že v tomto případě paní ředitelka správně spočítala děti, objednala autobus dostatečné velikosti a dostavila se k odjezdu včas.  Pevně doufám, že alespoň v tomto případě si pegagocký personál MŠ Předboj poctivě zaplatil stravné.

Školka v přírodě je jistě úžasná a báječná věc a já věřím, že rodiče i děti byli spokojeni. Je to přece výlet, byť s velkou zodpovědností. Bylo by paradoxem přibytí další stížnosti na vedední MŠ či další podepsání Petice – Špatná komunikace mezi rodiči a ředitelkou “v druhém roce jejího úspěšného fungování”

Máme tu však třetí rok – bez ironie a s veškerou vážností doufám, že tento rok bude již skutečně úspešný! Paní ředitelka přijala novou paní učitelku, která mile, ale s patřičnou důsledností dětem vysvětluje, co je správné a co ne. Poděkování paní ředitelce a paní učitelce patří jistě za dnešní ukázkovou procházku, kdy nejem děti, ale i obě paní učitelky měly oblečeny reflexní vesty.

Blýská se na lepší časy?

Silvie Týnová

(pozn. redakce: Text nebyl redakčně upraven. -sob-)