Obecní policie v září: Opakování, matka moudrosti?

První podzimní měsíc proběhl v zásadě klidně a podobal se zbytku roku. Nebýt rozbitého obecního traktoru, měli bychom tu už jen pár špatně parkujících řidičů, kteří však byli tentokrát pouze napomenuti, a dva psí migranty.
Oba pejsci ovšem stojí za zmínku. První z nich proto, že bohužel po pár dnech skončil v útulku v Kralupech nad Vltavou, protože z policejního kotce ho nikdo nevyzvedl a zvíře bohužel nešlo nijak identifikovat. Druhý proto, že už je v Předboji i mezi strážníky za „celebritu“.  Odchycen byl již po několikáté, tentokrát v Okružní ulici. S jeho problematickým páníčkem už proběhlo i přestupkové řízení ukončené poměrně citelnou pokutou, aktuálně mu byla vyměřena strážníky již několikátá pokuta (tentokrát 2000 Kč), ocitl se dokonce v exekuci. Snad se časem poučí.

Obecní traktor došel úhony v ulici Pod Kapličkou, kde mu někdo rozbil skleněnou výplň pravých předních dveří. Záležitost převzala od policie obecní policie republiková. Bohužel je vysoce pravděpodobné, že pachatele se najít nepodaří, protože k incidentu došlo okolo poledne.