Obecní policie v únoru: Problémy u mělnické silnice

Kromě již několikátého výjezdu do křižovatky naší Hlavní a mělnické silnice I/9 se strážníci v únoru věnovali třeba zvířátkům.

Odchytili tak několik pejsků, jejichž majitelé dostali pokuty, protože se jednalo o opakované výskyty jejich mazlíčků v ulicích Hlavní, U Prutníku a Okružní. Taky ale pomáhali s odklizením mrtvé srny nalezené u silnice směrem na Horňátky, kde ji kdosi odložil zabalenou do zelené plachty. Ostatky převzal myslivec z velikoveského sdružení.

Odstavení vozidla bez registrační značky v ulici U Rybníčka stálo jeho majitele pár stokorun pokuty. Vozidlo zmizelo hned ten samý den, kdy pokutu uhradil.

Podezřelé vozidlo Škoda Fabia bylo spatřeno v ulici Východní Stráň, jeden z členů jeho posádky se měla pohybovat mezi domy a obhlížet situaci. Hlídka auto nenalezla, nicméně oznámení předala jako poznatek kriminální policii.

V poslední části měsíce opět ožila křižovatka u zastávky Předboj, Rozcestí. Strážníci situaci zdokumentovali a vlastník nákladních vozidel zredukoval jejich počet a přislíbil a v danou chvíli i provedl úklid vozovky a zklidnil dopravní situaci. Bohužel už teď víme, že situace se od té doby minimálně jednou (3.3.2021) opakovala. V takovém případě prosíme o spolupráci – nebojte se vozidla vyfotit nebo natočit a záběry poslat buď přímo obecní policii, nebo nám na úřad, dokumentaci předáme. Děkujeme.