LETNÍ KINO V PŘEDBOJI JIŽ ZAČALO……

Vážení občané,

V sobotu 29. 06. 2024 ve večerních hodinách proběhlo první promítání letního kina na předbojském fotbalovém hřišti. Česká komedie „Sladký život“ od režiséra Tomáše Hoffmana byla plná smíchu, vtipných, ale i strastiplných situací, avšak není nic lepšího, než když příběh končí šťastným koncem pro všechny. Na filmovém plátně jste mohli zahlédnout Vladimíra Polívku, Petru Hřebíčkovou, Jana Cinu a mnoho dalších známých tváří české kinematografie.

Počasí nám rozhodně přálo, a kromě příjemné atmosféry se návštěvníci mohli občerstvit v hospůdce Na hřišti, kde byly rovněž připraveny speciality a dobroty na grilu.

Začátek prázdnin je ve znamení začínajících dovolených, takže vzhledem k tomu nebyla tentokrát tak vysoká účast. Nicméně děkujeme všem těm, kteří přišli a věříme, že jste si první filmový večer užili a už se těšíte na další promítání.

Nyní se tedy obraťme k druhému letním kinu, které plánujeme na 20. 07. 2024 od 21:30 hodin také na fotbalovém hřišti. A o tom, jaký film se bude promítat rozhodujete právě Vy! A kde? Na webových stránkách obce již týden běží anketa a na výběr máte ze 4 filmů:

  1. „Pašerák“ – americký film od režiséra Clinta Eastwooda, který rovněž ztvárnil i hlavní roli v tomto filmu
  2. „Gump – jsme dvojka“ – úspěšné pokračování českého filmu Gump – pes, který naučil lidi žít
  3. „Prázniny s broučkem“ – nová česká svěží letní komedie
  4. „Bratři“ – český film oceněný Český lvem za film roku 2023

UŽ NYNÍ SE VŠICHNI TĚŠÍME NA DALŠÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK!

 

Vedení obce