Letní kino v Předboji

Vážení spoluobčané,

v sobotu 24. června jsme si společně zpříjemnili večer v prvním letním kině v Předboji, které se promítalo na fotbalovém hřišti. Objednali jsme pro vás film Přání k narozeninám od režisérky Marty Ferencové, ve kterém jste mohli spatřit známé české tváře, jako například Evu Holubovou, Veroniku Khek Kubařovou nebo muzikanta Tomáše Kluse.

Promítání začalo chvíli po půl desáté večer, ale diváci přicházeli už okolo osmé. Občerstvení zajišťovala hospoda Na Hřišti, nechybělo pivo, víno, malinovka a drobné pochutiny, které k dobrému filmu prostě patří.

Rádi bychom vám tímto poděkovali za hojnou účast na této akci, která se v naší obci konala úplně poprvé. Návštěvnost kina pro nás byla milým překvapením – prodalo se téměř 90 lístků.

Všeobecně zaznamenáváme zájem předbojských obyvatel o kulturu v obci, proto se budeme snažit podobné zážitky pro vás i nadále zprostředkovávat.

Příští letní kino promítá 15. července, kdy na Vás bude čekat film Tři Mušketýři: D’Artagnan, který byl do kin uveden v dubnu 2023. Doufáme, že akce bude ještě vydařenější.

Těšíme se na vás