Informace z Úřadu práce ČR

Vážení občané,

v současné době si obyvatelé agendu zaměstnanosti a agendu nepojistných sociálních dávek obvykle vyřizují na adrese ÚP KoP Praha-východ a ÚP KoP Praha-západ, ul. Dobrovského 1278/25, 170 00 Praha 7, což může, pro některé z nich, být z pohledu dopravní dostupnosti nebo dojezdové vzdálenosti leckdy komplikované. Cílem Úřadu práce ČR je nabídnout lepší dostupnost poboček především občanům menších obcí, která je důležitá kvůli pohodlnému zajištění úředních úkonů a služeb, které Úřad práce ČR občanům nabízí.

Je možnost si požádat, případně dále vyřizovat, kteroukoliv nepojistnou sociální dávku, zprostředkování zaměstnání nebo podporu v nezaměstnanosti, na libovolném Kontaktním pracovišti Úřadu práce ve Středočeském kraji s tím, že níže je stručně shrnuta dopravní obslužnost k jednotlivým pobočkám Úřadu práce ČR páteřními linkami, přičemž jednotlivé lokality jsou obsluhovány dalšími regionálními linkami, které zajišťují přepravní relace do většiny obcí v blízkém okolí.

Neratovice

BUS 348, 349, 351, 369, 417, 473, 476 → Praha; Mělník; Líbeznice, Kostelec n. Labem; Kralupy n. Vlt., Všetaty

VLAK S3, S23, S43 → Praha; Všetaty; Mladá Boleslav; Kralupy n. Vlt., Kostelec n. Labem; Brandýs n. Labem; Čelákovice

Kralupy nad Vltavou

BUS 316, 370, 372, 470, 473, 617; 620 → Praha; Velké Přílepy; Odolena Voda; Veltrusy; Neratovice; Mělník

VLAK S4, S40, S43, S44, S45 → Praha; Libčice n. Vlt.; Roztoky u Prahy; Velvary; Brandýsek; Kladno; Neratovice; Slaný

V příloze emailu je rovněž schéma veřejné dopravy ve Středočeském kraji s vedením příměstských autobusových a vlakových linek PID a samostatné schéma pro vlakové linky PID.

Schéma jsou ke stažení k dispozici na stránkách dopravního systému PID: https://pid.cz/ke-stazeni/?type=mapy, kde jsou současně zveřejněny všechny jízdní řády BUS:  https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/autobusy-primestske/ a vlaků: https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/zeleznice/.

 

Bližší informace naleznete i zde, zde  a zde.