znak Předboj

Život v obci

Vítání občánků 4.11.2019

Již od roku 2011 se nepravidelně zhruba jedenkrát ročně setkáváme v prostorách Yard Resortu u příležitosti Vítání občánků do života naší obce.

Tento slavnostní akt je velice příjemnou událostí nejen pro rodiče narozených či přistěhovaných miminek, ale i pro děti jen o něco málo starší z naší Mateřské školy, které si pod vedením paní ředitelky a paních učitelek vždy připraví kratičké pásmo písniček a básniček.

Dříve pro nás na úřadě bylo jednodušší tuto akci připravit, neboť jsme s kolegyněmi měly možnost nahlédnout a požádat registr o výdej dat právě narozených dětiček. Pak jsme si pro Vás mohly připravit pozvánku a osobně jsme také Vás s miminkem přišly pozvat. V současnosti se stále nahlížení do registrů zpřísňuje a je možné toto činit pouze v odůvodněných případech, což bohužel Vítání občánků není.

Nicméně maminky a tatínkové, nezoufejte.

Ti z Vás, kteří o uvítání svého děťátka do života naší obce máte zájem, můžete toto učinit vyplněním formuláře Informovaného souhlasu s poskytnutím údajů. Formulář si můžete vyplnit u nás na úřadě v čase úředních hodin nebo si jej můžete pouze vyzvednout a vyplněný přinést zpět či vhodit do schránky obecního úřadu, případně si o něj můžete požádat mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně proběhne Vítání občánků 4.11.2019, opět v prostorách kavárny Yard Resortu. Ti z Vás, kteří jsou nebo nejpozději do 30.10.2019 budou u nás prostřednictvím vyplněného formuláře evidováni, obdrží od nás pozvánku s přesným termínem konání.

Těšíme se na setkání s Vámi i Vašimi dětičkami.

Pavla Příšovská, starostka

 

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies