K čemu je pytlík na psí exkrementy?

Na tuhle otázku existuje jedna docela trefná odpověď, ale konzervativnější spoluobčané by se mohli cítit pohoršeni. Takže tedy je na psí exkrementy. Nejen o tom si můžete přečíst ve volném pokračování pojednání o "barevných kontejnerech".

psihovinko
(foto: JV)

Na fotografii můžete mezi kamínky najít již zmíněný exkrement. V reálu jich můžete teď zjara potkat daleko víc a na mnoha místech.

Těžko říct, co se přes zimu přihodilo, že mnozí pejskaři přestali po svých miláčcích uklízet. Sáčky na příslušných místech jsou (resp. neevidujeme žádný požadavek na jejich doplnění ani výtku, že by někde nebyly), krom toho určitě není problém vzít si z domova sáček vlastní.

Takže podobně jako v případě využívání nádob na tříděný odpad prosíme: UKLÍZEJTE PO PSECH, NENÍ NIC PŘÍJEMNÉHO OKOLO HOVÍNEK CHODIT, NATOŽ DO NICH ŠLÁPNOUT!

Děkujeme za spolupráci!

Vaši zastupitelé a pracovníci obecního úřadu