znak Předboj

Obecní policie v červnu: Povodňová pomoc

Kromě jiného strážníci naší obecní policie pomáhali v červnu v Husinci. Nepochybně tím přispěli k tomu, že tam kromě povodní nevznikly další škody způsobené krádežemi či jen povodňovou turistikou.


Více si můžete přečíst v tomto článku.

Vedle toho se ale samozřejmě věnovali i svojí pravidelné činnosti. Našli na základě oznámení štěně a vrátili ho majiteli. V jiném případě nebyli úspěšní  při pátrání po jiném ztraceném pejskovi. Úspěšně vyřešili dvojí znečištění vozovky i vyvrácení patníku. Pomáhali s regulací dopravy jak při cyklistickém závodu, tak při již tradičním Předbojském triatlonu.

Jinak se ale v červnu (naštěstí) nic závažného nestalo. Skoro to vypadalo, jako kdyby už začaly prázdniny. Ty ovšem začaly nečekaně akčněji, o tom ale až příště.

Za zmínku ale určitě stojí, že od 1. července došlo konečně po několika marných pokusech ze strany obecní policie, jejího zřizovatele i ostatních zúčastněných obcí, vč. Předboje, k úpravě míst, v nichž má obecní policie možnost měřit rychlost projíždějících vozidel, a to jejich rozšířením. To se dotklo i naší obce. I nadále bude ale mít měření především preventivní, nikoli represivní charakter.

-sob-

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies