Obecní policie: Březen ve znamení... jak jinak než psů

Jinak byl ale březen v zásadě klidný. Strážníci ale využili možnost pokutovat nepovolené zastavení v uličce vedoucí ke školce. Museli.

Ani domluva nezabránila jednomu "recidivistovi" v tom, aby si v uličce nepostavil auto podruhé. Pokuta byla ještě symbolická, příště už má slíbenou tisícikorunu.

Ohledně zážitků se psy byl březen bohatší. Dokonce byl jeden čtyřnohý delikvent stíhán i mimo silnici. Odhycen sice nebyl, ale zmizel v baštěckém katastru a už se nevrátil. Vzhledem k tomu, že nebyl nalezen, dá se předpokládat, že právě od našich sousedů přišel do Předboje na průzkum. Doufejme, že ho takto přešla chuť.

Kromě výše uvedeného obecní policie asistovala u domovní prohlídky republikové policii a šetřila spuštěný alarm v největší předbojské nemovitosti, věc ovšem řádně postoupila opět republikové policii.