Obecní policie v lednu: Zesílené hlídky

Letošní leden se z hlediska aktivit nekalých živlů zařadil k nejnudnějším měsícům za celou dobu působení obecní policie v naší obci. Strážníci měli samozřejmě práce dost, jen hříšníci si většinou vybírali volno. Pochopitelně k radosti již zmíněných strážníků i obyvatel Předboje.

Pravda, padlo pár pokut za parkování v protisměru (v symbolické výši). Ale třeba pátrání po volně pobíhajícím psovi někde mezi Hlavní a Velkoveskou dopadlo negativně, stejně jako lustrace mladíka, který se v cca dvě hodiny ráno nacházel se svým vozidlem na konečné autobusů.

A nic podezřelého nezjistily ani mimořádné hlídky, které obecní policie prováděla mj. kvůli zvýšené aktivitě domovních lupičů v okolí Prahy, ale taky v souvislosti s vloupáním, k němuž došlo přímo v Předboji v Dlouhé ulici. Snad se tedy v tomto případě jednalo o ojedinělou akci jiného pachatele a můžeme dál klidně spát.