znak Předboj

Obecní policie v červenci: Jezevčík, retrívr, kříženec, ale taky zloděj

První letošní letní prázdninový měsíc byl, jak už napovídá nadpis, celkem klidný. Dva ze tří zmíněných psů skončili v líbeznickém policejním kotci, resp. v baštěckém kynologickém spolku, jen retrívr se vypařil neznámo kam. A zloděj? Čtěte dál.


Ke dvěma vloupáním, která téměř jistě provedl stejný pachatel, bohužel zatím neznámý, došlo v ulici Pod Kapličkou. V prvním případě zmizely šperky z rodinného domu, v tom druhém notebook z osobního auta. Vzhledem k tomu, že oba poškození mají domy vedle sebe, existuje možnost, že druhá vloupačka byla tak nějak "vedlejšák". Zloději prostě při opouštění lokality padlo do oka ještě auto... Snad se ho podaří vypátrat.

Strážníci vyjížděli také k jednomu planému požárnímu poplachu, ale tady patrně selhala technika, požár byl nahlášen automatickým systémem.

V samotném závěru měsíce pak hlídka prověřovala stížnost na zápach vznikající při údajně nesprávném hnojení pole na západním okraji předbojského katastru. Věc jsme postoupili Ústřednímu kontrolnímu a zkušebnímu ústavu zemědělskému, abychom získali odborné stanovisko, které zatím bohužel i přes urgence nemáme.

-sob-

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies