znak Předboj

Obecní policie v dubnu: Jako obvykle neukáznění pejskaři a řidiči

Strážníci přijali v průběhu čtvrtého letošního měsíce několik oznámení týkajících se podezřelých aut nebo volně se po obci pohybujících psů. Zatímco podezřelé auto nenašli na nahlášeném místě ani jednou, psi byli odchyceni všichni, jeden dokonce dvakrát.


Jedno auto mělo sjet ze silnice u rybníka, ale nalezeno nebylo. Druhé se mělo pohybovat kdesi v Baštěcké ulici a obsazeno mělo být čtyřmi alternativními spoluobčany. Ani při jeho hledání nebyla hlídka úspěšná. Ale není to vlastně dobře?

Pokud se týká neukázněných pejskařů, kteří se neumí řádně postarat o svoje miláčky, oba si svoje psy vyzvedli. Poděkování patří Předbojákovi (jehož totožnost známe, ale nesmíme prozradit), který v jednom případě zvíře pohotově sám odchytil a odvezl do líbeznického policejního kotce,

A i v dubnu pokračovala nikdy nekončící snaha o ukáznění některých řidičů, kteří si myslí, že ulice, včetně travnatých pásů okolo vozovek, slouží výhradně k odstavování jejich vozidel. Vzhledem k tomu, že v ulici Na Jaroši už se nedalo v některých dnech ani pořádně projet, veřejná zeleň byla citelně poškozena a vlastníci vozidel bohužel na výtky civilistů příliš nedali, požádali jsme o pomoc strážníky, kteří se pokusili zjednat pořádek, prozatím bez použití donucovacích prostředků. Snad se situace zlepší.

Přeju pěkný květen.

-sob-

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies