znak Předboj

Obecní policie

Obecní policie v únoru: Rychlá kola

O tom, že se blíží jaro, nebylo na konci února pochyb. V ulicích pobíhali osamělí pejsci a hlavně někteří řidiči byli jako utržení z řetězu.

Číst dál...

Obecní policie v lednu: Záchrana života?

Druhý zimní měsíc začal docela zostra. V prvních dvou dnech strážníci řešili hned dva zaběhnuté psy, ale hlavně pomohli nešťastnému seniorovi. Podrobnosti v článku.

Číst dál...

Obecní policie v prosinci: Předvánoční klid

Samozřejmě ovšem ten klid nebyl absolutní, dokonce padla jedna symbolická pokuta - za špatné parkování.

Číst dál...

Obecní policie v listopadu: Zhrzený rekordman

Při pročítání policejní svodky za předchozí měsíc si vždycky říkám, jestli v ní bude něco nového, neobvyklého… Tentokrát, na rozdíl od jiných měsíců, nezklamala. I když, ruku na srdce, vlastně pořád o nic nejde. Protože se naštěstí zase nikomu nic nestalo. Ale jinak si můžeme půjčit názvy docela pěkných akčňáků: Třeba Rychlost. A Zachraňte Jacka Russella!

Číst dál...

Obecní policie v říjnu: Požár v poli

Hned ze začátku měsíce strážníci pomáhali při hašení požáru biologického odpadu v poli mezi Předbojí a Panenskými Břežany. Byli ale přivoláni také ke stromu zalitému pravděpodobně ředidlem. A co dalšího přinesl říjen?

Číst dál...

Obecní policie: Září - měsíc psů

Kromě volně pobíhajících zvířat jsme ale zaznamenali taky jednu vypáčenou zahradní chatku ve Zvonkové ulici a případ řidiče, který si to po Hlavní svištěl sedmdesátkou.

Číst dál...

Obecní policie v srpnu: Nebezpečný nález

Srpen proběhl poklidně, trochu vzrušení přinesl jen ne zcela obvyklý nález, který byl navíc potenciálně nebezpečný. A tradičně se špatně parkovalo a jednou prokazatelně rychle jelo.

Číst dál...

Obecní policie v červenci: Tentokrát i o černém skládkování a tipaři

S drobným zpožděním způsobeným dovolenými se podíváme, čím se zabývali naši strážníci v prvním prázdninovém měsíci. Jako vždy je to alespoň jeden volně pobíhající pes, auto zaparkované na chodníku a auto zaparkované v trávě. K obvyklým prohřeškům nám ale tentokrát bohužel přibyl další: černé skládky. A pozor, opět se nám tu patrně rozhlížel tipař.

Číst dál...

Obecní policie v květnu: I strážník je jenom člověk

Dopravní nehoda, naštěstí bez zranění a s nevelkou hmotnou škodou na vozidlech, byla největší květnovou událostí zaznamenanou obecní policií.

Číst dál...

Obecní policie v dubnu: Jako obvykle neukáznění pejskaři a řidiči

Strážníci přijali v průběhu čtvrtého letošního měsíce několik oznámení týkajících se podezřelých aut nebo volně se po obci pohybujících psů. Zatímco podezřelé auto nenašli na nahlášeném místě ani jednou, psi byli odchyceni všichni, jeden dokonce dvakrát.

Číst dál...

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies