znak Předboj

Obecní policie

Omezení provozu obecní policie

Strážníci obecní policie nebudou v průběhu léta docházet na úřadovnu v Předboji. V červenci a srpnu 2019 Vám tak budou k dispozici na tel. 724 112 124 a na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Od září 2019 Vám pak budou opět každou středu od 17 do 18 hod. v zasedací místnosti OÚ Předboj.
Děkujeme za pochopení.

Obecní policie v červnu: Záhada otevřeného domu

I když… ona to možná taková záhada není. Kromě toho čtěte dál o obvyklých psích a parkovacích příhodách. Závěrem pak informace o další rybí lapálii.

Číst dál...

Obecní policie v květnu: ...až se ucho utrhne

Nebo přesněji, až jednomu dojde trpělivost. Ptáte se s čím? S neustále odchytávaným psem. Podrobnosti v článku. A mnoho dalšího.

Číst dál...

Obecní policie v dubnu: Pozor na nezvané hosty!

Jak naznačuje titulek, dotkneme se krom jiného nedotknutelnosti soukromého vlastnictví, na což jsme velmi citliví. Neméně citliví bychom ale měli být třeba k nepořádku ve veřejném prostoru. Patří totiž ne nikomu, ale nám všem.

Číst dál...

Obecní policie v březnu: Klidný nástup jara

V prvním jarním měsíci se nestalo, samozřejmě naštěstí, nic dramatického ani neobvyklého, jen samé obyčejnosti. Snad na jedinou výjimku - neoprávněný vstup na cizí nemovitost, resp. do cizí nemovitosti.

Číst dál...

Obecní policie v únoru: Rychlá kola

O tom, že se blíží jaro, nebylo na konci února pochyb. V ulicích pobíhali osamělí pejsci a hlavně někteří řidiči byli jako utržení z řetězu.

Číst dál...

Obecní policie v lednu: Záchrana života?

Druhý zimní měsíc začal docela zostra. V prvních dvou dnech strážníci řešili hned dva zaběhnuté psy, ale hlavně pomohli nešťastnému seniorovi. Podrobnosti v článku.

Číst dál...

Obecní policie v prosinci: Předvánoční klid

Samozřejmě ovšem ten klid nebyl absolutní, dokonce padla jedna symbolická pokuta - za špatné parkování.

Číst dál...

Obecní policie v listopadu: Zhrzený rekordman

Při pročítání policejní svodky za předchozí měsíc si vždycky říkám, jestli v ní bude něco nového, neobvyklého… Tentokrát, na rozdíl od jiných měsíců, nezklamala. I když, ruku na srdce, vlastně pořád o nic nejde. Protože se naštěstí zase nikomu nic nestalo. Ale jinak si můžeme půjčit názvy docela pěkných akčňáků: Třeba Rychlost. A Zachraňte Jacka Russella!

Číst dál...

Obecní policie v říjnu: Požár v poli

Hned ze začátku měsíce strážníci pomáhali při hašení požáru biologického odpadu v poli mezi Předbojí a Panenskými Břežany. Byli ale přivoláni také ke stromu zalitému pravděpodobně ředidlem. A co dalšího přinesl říjen?

Číst dál...

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies