znak Předboj

Obecní policie

Obecní policie v prosinci: Předvánoční (téměř) klid

Poslední měsíc roku přinesl jen několik událostí, které znamenaly práci pro obecní policii. A je to obvyklý seznam: auto zaparkované na chodníku, ztracený pes a (drobná) dopravní nehoda. I když... jednou ne úplně všední událostí se strážníci přece jen zabývali.

Číst dál...

Obecní policie v listopadu: Neoprávněné zábory II

Rozmohl se nám v Předboji v poslední době takový nešvar, zejména mezi staviteli a stavebníky. Přivezou mi kadibudku? Nebo kontejner? Nebo paletu s materiálem? Šup s ní na ulici nebo aspoň na travnatý pás. Ale nejen tím žije obecní strážník. Více jako vždy v článku.

Číst dál...

Obecní policie v říjnu: Zaběhlých psů i "závodníků" v autech méně, trvá problém se zábory a parkováním

Jen jediného pejska museli strážníci v říjnu umístit do policejního kotce a stejně tak pokutovali jen jediného řidiče, který překročil nejvyšší povolenou rychlost. Stále častěji se ale objevují problémy se zábory veřejného prostranství.

Číst dál...

Obecní policie v září: Neoprávněné zábory

Rozmáhá se nám tu takový nešvar... někteří spoluobčané mají zřejmě dojem, že na ulici se dá odložit či položit kdekoli cokoli. Strážníci tak řešili v září několik případů odstavených automobilů, kontejnerů na stavební odpad, palet...

Číst dál...

Obecní policie v srpnu: Opravdu letní měsíc

Srpen byl tentokrát opravdu "oddychový". Tou nejdůležitější informací tak je, že od září jsou obnoveny pravidelné středeční úřední hodiny Obecní policie v zasedací místnosti Obecního úřadu Předboj. Každou středu od 17 do 18 hodin tak můžete přijít probrat, co máte na srdci a mohou vám s tím pomoci právě strážníci, např. tzv. parkovačky. Ale nějaký ten pes se zaběhne vždy...

Číst dál...

Obecní policie v červenci: Jezevčík, retrívr, kříženec, ale taky zloděj

První letošní letní prázdninový měsíc byl, jak už napovídá nadpis, celkem klidný. Dva ze tří zmíněných psů skončili v líbeznickém policejním kotci, resp. v baštěckém kynologickém spolku, jen retrívr se vypařil neznámo kam. A zloděj? Čtěte dál.

Číst dál...

Obecní policie v červnu: Záhada otevřeného domu

I když… ona to možná taková záhada není. Kromě toho čtěte dál o obvyklých psích a parkovacích příhodách. Závěrem pak informace o další rybí lapálii.

Číst dál...

Obecní policie v květnu: ...až se ucho utrhne

Nebo přesněji, až jednomu dojde trpělivost. Ptáte se s čím? S neustále odchytávaným psem. Podrobnosti v článku. A mnoho dalšího.

Číst dál...

Obecní policie v dubnu: Pozor na nezvané hosty!

Jak naznačuje titulek, dotkneme se krom jiného nedotknutelnosti soukromého vlastnictví, na což jsme velmi citliví. Neméně citliví bychom ale měli být třeba k nepořádku ve veřejném prostoru. Patří totiž ne nikomu, ale nám všem.

Číst dál...

Obecní policie v březnu: Klidný nástup jara

V prvním jarním měsíci se nestalo, samozřejmě naštěstí, nic dramatického ani neobvyklého, jen samé obyčejnosti. Snad na jedinou výjimku - neoprávněný vstup na cizí nemovitost, resp. do cizí nemovitosti.

Číst dál...

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies