znak Předboj
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Volně pobíhající psi v obytné zóně-otevřený dopis

Volně pobíhající psi v obytné zóně-otevřený dopis 17. úno 2016 20:22 #32

Dobrý večer,
ráda bych jak obecnímu úřadu, obecní policii, tak i přímo majitelům psů nabídla možnost konzultací či pomoci při řešení nápravy problémového chování u psů. Jelikož já sama jsem dlouholetou chovatelkou psů, mám bohaté zkušenosti a navíc jsem přímo obor ,,kynologie" - tedy věda o psech - vystudovala na České zemědělské univerzitě s vyznamenáním a v inženýrském studiu se specializací na ,,Biologii a etologii psovitých šelem" pokračuji nadále :)
Sama vidím, jak mnozí majitelé své psy nezvládají a pouštějí je bezmyšlenkovitě na volno i uprostřed obytné čtvrti. Těch nedostatků v chování lidí a tedy i jejich psů pozoruji mnohem více.
Budete-li mít zájem nějakou situaci řešit nebo prodiskutovat, neváhejte mne kontaktovat:
Bc. Sylva Lanková
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mob.: 775 - 196 228
www.facebook.com/sylva.lankova
Přílohy:
Poslední úprava: 17. úno 2016 20:32 od Bc.Sylva Lanková.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Volně pobíhající psi v obytné zóně-otevřený dopis 17. úno 2016 21:37 #34

• sob204
Hezký den,
díky za nabídku, pevně doufám, že se Vám nějaký ten pejskař ozve. Myslím, že bychom mohli nabídnout např. zasedací místnost úřadu pro nějaký seminář/workshop, pokud byste jej chtěla uspořádat.
Radek Soběslavský

Volně pobíhající psi v obytné zóně-otevřený dopis 17. úno 2016 22:07 #35

Dobrý večer,
uvidíme, záleží na lidech a na tom, jaký mají vztah ke svému pejskovi a také ke svému okolí.
Děkuji za nabídku možnosti využití zasedací místnosti, určitě ráda v budoucnu využiji. Nyní mi většinu času zabírá studium, ale v květnu 2017 snad bude úspěšně hotovo a já budu mít více času na nějaké větší projekty a semináře :)
Do té doby jsem určitě k dispozici pro jakékoli konzultace apod.
S pozdravem
Sylva Lanková :)
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.261 sekund