znak Předboj
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Nové stránky

Nové stránky 30. čec 2015 15:08 #3

• admin
  • Obdržená poděkování 1
Obec Předboj má od 1. srpna 2015 nové webové stránky. Do nového prostředí byl převeden veškerý stávající obsah i uživatelské účty. Přihlášení je nově ukryto pouze do diskusního fóra, kam logicky patří. I nadále bude totiž znemožněno přidávat anonymní diskusní příspěvky. Veškerý další obsah stránek je volně přístupný i bez přihlášení.

Hlavní výhodou nového uspořádání stránek je tzv. responzivní layout. Znamená to, že web se automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky zařízení, na kterém se zobrazuje. Jiné uspořádání je vidět na monitoru PC, jiné na tabletu a jiné na mobilu.

Pokud byste během procházení článků narazili na nějaký nefunkční odkaz, dejte nám, prosím, vědět. Snažili jsme se vše pečlivě několikrát zkontrolovat, ale i při nejlepší vůli jsme mohli něco přehlédnout. Děkujeme za spolupráci ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nové stránky 08. pro 2016 10:36 #40

Dobrý den,
ráda bych se zeptala vedení obce, jak je spokojeno s novými web stránkami, kdo se o ně stará a kolik času zabírá aktualizace obsahu?
Proč je na úvodní straně uvedeno 10 starých pozvánek na akce, které již proběhly, odkaz na 2 roky staré noviny a Upozornění k úhradě stočného, že probíhají platby záloh na rok 2017, ale nelze dohledat jaká výše zálohy byla na rok 2017 stanovena?
V Rychlé navigaci/Odpadové hospodářství (kde bych takovou informaci logicky očekávala) je poslední příspěvek z června 2016, v záložce Technické služby (která je tomuto podobná) je poslední článek dokonce z dubna 2014.
V čem je problém být pro občany sdílnější, vstřícnější?

A otázka pro sousedy, obyvatele obce Předboj: Jak jste spokojeni s informovaností co se v obci děje, máte dostatek informací?

Předem děkuji za odpověď i vyjádření názorů.
Schmiedová

Nové stránky 08. pro 2016 14:54 #41

• sob204
Hezký den,

díky za podněty, pokusím se vyjádřit k tomu, k čemu se cítím být kompetentní:

- výše záloh na stočné je stejná již několik let, přesto, doplním (resp. již aktualizováno), výzva však směřovala primárně na dlužníky doplatků za rok 2015
- staré pozvánky - ano, chyba na naší straně
- staré noviny - novější nevyšly.

Pokud se týká aktualizace obsahu, probíhá průběžně a dle mého názoru zase ne tak málo, pokud se týká naplňování rubrik, zjistil jsem rezervu zařazování příspěvků do jednotlivých rubrik.

Osobně se vstřícností problém nemám, rád odpovím na jakoukoliv otázku, na kterou budu znát odpověď.

sob

Nové stránky 07. úno 2017 19:31 #42

Pěkný den,

měl bych také jeden podnět.
Možná by nebylo od věci na stránky obce zařadit krátkou zprávu o nutnosti vylepení známky na odpadní nádobu do konkrétního data.
Tuto informaci jsem nikdy neobdržel, přesto mě (a nejen mě) nebyla nádoba na odpad vyvezena, přestože jsem řádně uhradil částku za odvoz odpadu.
K tomuto účelu by měl obecní web dle mého názoru rovněž sloužit. Uvítám informaci o vepřových hodech (bez ironie), avšak vyvezení odpadu je pro
mne důležitější.

Takže můj podnět zní "využívejte obecní web rovněž k aktuálnímu informování o důležitých termínech."

Martin Nekola
Spojovací 339

Nové stránky 07. úno 2017 20:19 #43

• sob204
Hezký večer,

díky za podnět.

Text o nutnosti uhradit poplatky (a jejich výši) na webu je, bohužel vypadla věta o tom, že "Od 1.2.2017 nebudou nádoby bez nové známky vyvezeny.", kterou jsme v upozornění na platební povinnosti občanů dříve měli.

Napravím a snad nezapomenu ani příště.

S pozdravem

sob
Poslední úprava: 07. úno 2017 20:20 od sob204.

Nové stránky 07. úno 2017 21:38 #44

Dobrý den,

děkovat snad ani není třeba.
Možná by bylo na místě zařídit pro mne a mnoho jiných, platících občanů z Předboje svoz komunálního odpadu, který
jim přestože řádně uhradili poplatky za tento svoz nebyl proveden.

Chápu že opomenout se dá mnoho (upřímně), ale já neopomenul, proto chci službu, kterou jsem řádně a v termínu uhradil.

Mimochodem, pokud toto mělo být výstrahou, tak rok 2018 a další bude pro mne i další bez problémů. Ovšem šlo to i civilizovaněji.

Martin Nekola
Spojovací 339
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.335 sekund