Vyjádření obecního úřadu k nabídkám prodeje nových stavebních pozemků v Předboji (AKTUALIZOVÁNO)

V poslední době se na internetu objevila již druhá nabídka "atraktivního stavebního pozemku", tentokrát "o výměře 822 m2 v centrální části obce Předboj".

Pozemek je nabízen s tím, že inženýrské sít jsou pouze v dosahu, nicméně dle sdělení realitní kanceláře přímo v inzerátu probíhá "geodetické zaměření a příprava pozemku", který bude "připraven ke koupi cca v květnu".

Sdělujeme proto, že dle našich informací není k dnešnímu dni na stavebním úřadu podána žádná žádost odpovídající inzerátu (jedná se o lokalitu vymezenou ulicemi Horňátecká, Na Jaroši, Nová) a že stále platí usnesení Zastupitelstva obce Předboj nepovolovat v obci další zástavbu (stejnou informaci loni obdržel tazatel ohledně možnosti rozparcelování výše uvedené lokality).

1. 3. 2016: Doplňujeme, že reakcí na žádost obecního úřadu o informace k danému inzerátu bylo sdělení vydavatele inzertních novin, že vše prověří, ale samotný inzerát byl okamžitě smazán.