znak Předboj

Informace o zrušení úředních hodin

Oznamujeme občanům, že v pondělí 2. 3 a ve středu 4. 3. 2020 budou z technických důvodů zrušeny odpolední úřední hodiny pro veřejnost.
Děkujeme za pochopení.

Příměstské tábory pro děti v Předboji (červenec)

Rodinné centrum Předboj při MŠ Předboj nově nabízí na měsíc červenec 4 příměstské tábory, podrobnosti naleznete zde.

Nově obědy pro seniory

Naše mateřská škola myslí i na naše seniory, a proto nabízí, ve spolupráci s firmou, která do MŠ dováží stravu, od měsíce února 2020 obědy právě i pro Vás, předbojské seniory. Podrobné informace naleznete zde a jídelní lístek na 6.týden zde.

Jídelníček bude ke stažení každou středu zde https://www.mspredboj.cz/aktualni-jidelnicek/

Jesenická výzva

Jistě víte z médií, že v okolí Prahy, zejména v Jesenici, Říčanech a jejich okolí, řádí "nepolapitelný" gang zlodějů, jehož cílem jsou rodinné domy. Na úřad jsme obdrželi výzvu adresovanou vedení Středočeského kraje a Ministerstvu vnitra ČR k řešení bezpečnostní situace odpovídajícím navýšením počtu policistů.
Text výzvy naleznete zde. Máte-li zájem, přijďte na úřad podepsat až do 12. února petici (petiční arch je ke zhlédnutí tady).

Kontejner na velkoobjemový odpad a bio odpad v lednu

OÚ Předboj a FCC Česká republika s.r.o. pořádají 17.1. a 18.1.2020 svoz velkoobjemového odpadu. Plakátek s bližšími informacemi naleznete zde.

Zároveň v sobotu 18.1. od 8 do 12 hodin Na Vršku bude přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad, kam můžete odložit i vánoční stromky. Prosíme, abyste neodkládali vánoční stromky po obci. Kontejner na veškerý bioodpad ze zahrad (tráva, větve, rostliny) bude zajišťován několikrát v roce, termín bude vždy včas zveřejněn.

Předbojská Tříkrálová sbírka

Mateřská škola Předboj pořádá již třetí sbírku. Informace o sbírce i jak pomoci, se dočtete zde.

Upozornění pro občany

V noci na středu došlo ke vloupání do rodinného domu v ulici Dlouhá. Informaci zveřejňujeme zejména z toho důvodu, abyste si na noc řádně zajišťovali své nemovitosti, i když v nich v tu chvíli jste přítomni. V naší obci k podobným vloupáním dochází zřídka, avšak opakovaně.  Prosíme, buďte proto vnímaví i ke svému okolí a v případě zaznamenání podezřelého pohybu osob v obci se obracejte na Policii ČR nebo Obecní policii Líbeznice.

Poplatky pro rok 2020

ZDE naleznete přehled aktuálních poplatků pro rok 2020, výši ceny poplatků a možnosti plateb.

STÁVAJÍCÍ ZNÁMKA NA POPELNICE PLATÍ JAKO KAŽDÝ ROK DO 31. LEDNA. NOVÉ ZNÁMKY BUDOU K DISPOZICI NA OBECNÍM ÚŘADĚ OD 13. LEDNA 2020.

Přání všeho dobrého

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku přejí všem našim občanů vedení obce a zaměstnanci obecního úřadu.

Vánoční jarmark

"Sám není člověk nic." Celý článek naleznete zde.

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby
GDPR: Zásady ochrany osobních údajů / Používání cookies